2018-2019 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI SATRANÇ TÜRKİYE FİNALİ |
GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ (LİSELER) |
|
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ |
Başhakem : FA DERYA ÖZKAN(34582959) |
Başhakem Yardımcısı : FA Selda Serenli Elden(6356001) |
Hakemler: NA Cevzel Aydemir(44523335), NA AHMET YÖNER (44546351) |
DURAN ESER, İSMAİL DENİZ ŞAHİN,CEYLAN MARİN DEMİR |
Şehir : LÜTFİ ELVAN KONGRE MERKEZİ / KARAMAN |
Tarih : 10.06.2019 'e 13.06.2019 |
|
Tur 3 de 11.06.2019 da 10.00 Tur Bitiş Saati:13.35 |
3.1 |
7 |
Aydem Fen Lisesi, Merkezefendi, Denizli |
|
½ - 3½ |
9 |
Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi, Beşiktaş, İstanbul |
|
1 |
|
ÖZÇELİK ECENAZ |
1200 |
|
0 : 1 |
|
GÜNYÜZ İREMSU |
1102 |
|
2 |
|
KARABABA AYŞE DOĞA |
1117 |
|
0 : 1 |
|
ATABEYOĞLU SELİN |
1376 |
1130 |
3 |
|
ÖZDEMİR CEREN |
1315 |
|
½ : ½ |
|
ÇETİN CEMRE |
1200 |
|
4 |
|
KİBRİT SEDA İREM |
1254 |
|
0 : 1 |
|
ELMALI DAMLA |
1096 |
|
3.2 |
1 |
Özel P.E.V. Amiroğlu Fen Lisesi, Pamukkale, Denizli |
|
2 - 2 |
6 |
Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi, Ereğli, Zonguldak |
|
1 |
|
İLCİ GÖZDE ALEYNA |
1372 |
1172 |
1 : 0 |
|
ŞEN SENANUR |
1291 |
1028 |
2 |
|
ALPAY SEYCAN |
1411 |
1170 |
1 : 0 |
|
TURAN SEDEF |
1194 |
|
3 |
|
AKTAŞ MÜŞERREF RANA |
1044 |
|
0 : 1 |
|
İPEK KARDELEN |
1255 |
|
4 |
|
KAYA DUYGU |
|
|
0 : 1 |
|
KARABULUT GİZEM |
1151 |
|
3.3 |
18 |
Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, İlkadım, Samsun |
|
1 - 3 |
4 |
Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Onikişubat, K.Maraş |
|
1 |
|
KAYACI MERYEM |
1117 |
|
0 : 1 |
|
ÖZER MELİKE BÜŞRA |
1451 |
1032 |
2 |
|
ŞENKAL HALİME GÜL |
1052 |
|
0 : 1 |
|
KAVAK ESRA |
1146 |
|
3 |
|
HIZ ZEYNEP |
1102 |
|
0 : 1 |
|
CÜCÜK ZEYNEP |
1199 |
|
4 |
|
AYDOĞDU FATMANUR |
1026 |
|
1 : 0 |
|
DOĞAN BEYZA NUR |
|
|
3.4 |
13 |
Ordu Anadolu Lisesi, Altınordu, Ordu |
|
½ - 3½ |
2 |
Çanakkale Fen Lisesi, Merkez, Çanakkale |
|
1 |
|
CANLI YAREN |
1105 |
|
0 : 1 |
|
KAHRAMAN BENGİSU |
1258 |
|
2 |
|
YILMAZ MELİS |
1222 |
|
½ : ½ |
|
ÖZAVCI ELİF SENA |
1236 |
|
3 |
|
KARAMAN ELİF |
1217 |
|
0 : 1 |
|
GÖNÜLTAŞ BAKRİYA ANASTASİYA |
1487 |
1272 |
4 |
|
KÖKEN NESRİN |
|
|
0 : 1 |
|
ESKİCİOĞLU MELİKE |
1401 |
|
3.5 |
3 |
Şehit Özcan Kan Fen Lisesi, İzmit |
|
2 - 2 |
11 |
Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi, Battalgazi, Malatya |
|
1 |
|
BAYRAKTAR İLKE |
1218 |
|
0 : 1 |
|
ŞAHİN GÖKÇE |
1082 |
|
2 |
|
İNCE ILGIN LEYCAN |
1558 |
1316 |
1 : 0 |
|
KURT SELCAN |
|
|
3 |
|
YARIMBAŞ ZEYNEP İREM |
1283 |
|
1 : 0 |
|
YILMAZ ŞERİFE |
1259 |
|
4 |
|
TOKCAN SİMAY |
1223 |
1122 |
0 : 1 |
|
ŞENTÜRK SÜMEYRA |
1142 |
|
3.6 |
12 |
Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi, Avcılar, İstanbul |
|
4 - 0 |
8 |
Düzce Arsal Anadolu Lisesi, Merkez, Düzce |
|
1 |
|
DİRİCAN ZEYNEP |
1135 |
|
1 : 0 |
|
VEYİS ŞULE |
1285 |
|
2 |
|
DİNÇ GAMZE |
1238 |
|
1 : 0 |
|
EMİR FATMANUR |
1181 |
1076 |
3 |
|
YEŞİLÜRDÜ FİLİZ BEGÜM |
1177 |
|
1 : 0 |
|
İŞLER AYŞENUR |
1365 |
|
4 |
|
BABUR RENGİN |
1081 |
|
1 : 0 |
|
İNAN ŞURA İNCİ |
1018 |
|
3.7 |
14 |
Kamil Miras Anadolu Lisesi, Merkez, Afyonkarahisar |
|
3 - 1 |
10 |
Sümer Fen Lisesi, Kocasinan, Kayseri |
|
1 |
|
GÜNGÖR YILDIZ |
1122 |
|
1 : 0 |
|
EMİR BETÜL |
1315 |
|
2 |
|
SÖĞÜT AYŞE |
1291 |
|
0 : 1 |
|
BAYKUL SILA |
1195 |
|
3 |
|
DOĞRU MELİKE |
1104 |
|
1 : 0 |
|
KANDEMİR BELİNAY MERVE |
1070 |
|
4 |
|
SOLUKOĞLU RABİA NAZİK |
1112 |
|
1 : 0 |
|
ABAYLI ŞEYMA |
|
|
3.8 |
5 |
Kırıkkale Atatürk Anadolu Lisesi, Merkez, Kırıkkale |
|
4 - 0 |
19 |
Muş Fen Lisesi, Muş |
|
1 |
|
YEŞİLYURT HACER |
1322 |
1088 |
1 : 0 |
|
TUNÇKOL ZEHRA |
1089 |
|
2 |
|
İNAÇ FATMA YAREN |
1321 |
1053 |
1 : 0 |
|
EKİN HACER |
1149 |
|
3 |
|
ARSLAN ZEYNEP SENA |
1128 |
|
1 : 0 |
|
SÖYLEMEZ GÜLİSTAN |
|
|
4 |
|
BEDİR KIYMET |
1174 |
|
1 : 0 |
|
YALOVA SUDENAZ |
|
|
3.9 |
16 |
Suluova Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi, Suluova, Amasya |
|
1 - 3 |
15 |
Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi |
|
1 |
|
DEMİRAY SEVCAN |
1090 |
|
0 : 1 |
|
DEMİR MÜBERRA |
1118 |
|
2 |
|
BOLULU SILA |
1228 |
|
0 : 1 |
|
ALEMDAR KEVSER |
1078 |
|
3 |
|
KILIÇ ZEYNEP |
1090 |
|
1 : 0 |
|
ÇAYAN ŞEKER NUR |
1088 |
|
4 |
|
KARADAĞ HATİCE |
1108 |
|
0 : 1 |
|
ŞANLI ALEYNA |
1267 |
|
3.10 |
20 |
Eren Köy Lisesi |
|
1½ - 2½ |
17 |
Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi, Palandöken Erzurum |
|
1 |
|
MUSTAFAOĞULLARI TUĞÇE |
|
|
½ : ½ |
|
ERTE ZEYNEP SIDIKA |
|
|
2 |
|
HASAPOĞLU NAZLI |
|
|
0 : 1 |
|
YEŞİLYURT RABİYA |
1159 |
|
3 |
|
PAŞA MELİSA NERMİN |
|
|
0 : 1 |
|
NARMANLI ZİŞAN ZEHRA |
1273 |
|
4 |
|
BALIK GÜLTEN |
|
|
1 : 0 |
|
ALTINÖZ FATMA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|