2018-2019 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI SATRANÇ TÜRKİYE FİNALİ |
YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ (ORTAOKULLAR) |
|
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ |
Başhakem : FA DERYA ÖZKAN(34582959) |
Başhakem Yardımcısı : FA Selda Serenli Elden(6356001) |
Hakemler: NA İlker Sarıtekin(34560360), NA Eşref Işık(34519971), NA Hüseyin Kantar(6333800), |
İbrahim Okursoy, Yakup Aykut, Dilek Aslan, Kenan Mert Evren, Halime Karharman |
Şehir : LÜTFİ ELVAN KONGRE MERKEZİ / KARAMAN |
Tarih : 10.06.2019 'e 13.06.2019 |
|
Tur 6 de 13.06.2019 da 10.00 |
|
|
|
B.NO |
TAKIM |
1.TUR |
2.TUR |
3.TUR |
4.TUR |
5.TUR |
6.TUR |
MP |
MPSum |
Pts. |
Res. |
SIRA |
1 |
Özel Yakacık Balkanlar Ortaokulu, Kartal, İstanbul |
15 |
w |
3 |
8 |
b |
2½ |
2 |
w |
4 |
3 |
b |
3 |
6 |
w |
2 |
5 |
b |
2½ |
11 |
41 |
17 |
0 |
1 |
2 |
Sıdıka Çalışkan Ortaokulu, Merkezefendi, Denizli |
16 |
b |
3 |
7 |
w |
2½ |
1 |
b |
0 |
10 |
w |
2½ |
11 |
w |
4 |
3 |
b |
3 |
10 |
40 |
15 |
0 |
2 |
3 |
Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, Çankaya, Ankara |
17 |
w |
3 |
10 |
b |
3½ |
4 |
w |
3 |
1 |
w |
1 |
9 |
b |
3½ |
2 |
w |
1 |
8 |
42 |
15 |
0 |
4 |
4 |
Özel Bahçeşehir Ortaokulu, Bornova, İzmir |
18 |
b |
3½ |
9 |
w |
2 |
3 |
b |
1 |
16 |
w |
3½ |
21 |
b |
4 |
6 |
w |
1½ |
7 |
37 |
15½ |
0 |
9 |
5 |
Özel MEF Ortaokulu, Başakşehir, İstanbul |
19 |
w |
3 |
14 |
b |
2 |
12 |
w |
3 |
11 |
b |
2 |
8 |
w |
3½ |
1 |
w |
1½ |
8 |
36 |
15 |
0 |
6 |
6 |
Mustafa Kemal Ortaokulu, Merkez, Düzce |
20 |
b |
2½ |
11 |
w |
2 |
26 |
b |
3 |
9 |
w |
2 |
1 |
b |
2 |
4 |
b |
2½ |
9 |
41 |
14 |
0 |
3 |
7 |
Atatürk Ortaokulu, Muratpaşa, Antalya |
21 |
w |
4 |
2 |
b |
1½ |
11 |
b |
1 |
20 |
w |
2½ |
26 |
b |
2 |
14 |
w |
3 |
7 |
38 |
14 |
0 |
8 |
8 |
Cevatpaşa Ortaokulu, Merkez, Çanakkale |
22 |
b |
3½ |
1 |
w |
1½ |
24 |
b |
3 |
17 |
w |
4 |
5 |
b |
½ |
11 |
w |
1½ |
6 |
39 |
14 |
0 |
13 |
9 |
Atatürk Ortaokulu Arhavi, Artvin |
23 |
w |
3 |
4 |
b |
2 |
14 |
w |
3 |
6 |
b |
2 |
3 |
w |
½ |
15 |
b |
3 |
8 |
36 |
13½ |
0 |
7 |
10 |
Özel Bursa Bahçeşehir Ortaokulu, Osmangazi, Bursa |
24 |
b |
3 |
3 |
w |
½ |
20 |
b |
2½ |
2 |
b |
1½ |
15 |
w |
1½ |
25 |
w |
3 |
6 |
33 |
12 |
0 |
16 |
11 |
Denizli Basma Sanayii Ortaokulu, Pamukkale, Denizli |
25 |
w |
3 |
6 |
b |
2 |
7 |
w |
3 |
5 |
w |
2 |
2 |
b |
0 |
8 |
b |
2½ |
8 |
40 |
12½ |
0 |
5 |
12 |
Özel Bahçeşehir Ortaokulu İlkadım, Samsun |
26 |
b |
2 |
13 |
w |
3 |
5 |
b |
1 |
21 |
w |
1 |
16 |
b |
3 |
22 |
w |
1½ |
5 |
34 |
11½ |
0 |
17 |
13 |
İstiklal Ortaokulu, Muratpaşa, Antalya |
27 |
w |
4 |
12 |
b |
1 |
17 |
w |
1½ |
23 |
b |
4 |
19 |
w |
2 |
21 |
b |
1½ |
5 |
25 |
14 |
0 |
22 |
14 |
Vakıfbank Ortaokulu, Çukurova, Adana |
28 |
b |
4 |
5 |
w |
2 |
9 |
b |
1 |
26 |
w |
2 |
17 |
b |
2½ |
7 |
b |
1 |
6 |
35 |
12½ |
0 |
15 |
15 |
Özel Ordu Bahçeşehir Ortaokulu Altınordu, Ordu |
1 |
b |
1 |
26 |
w |
1 |
27 |
b |
3 |
24 |
w |
3 |
10 |
b |
2½ |
9 |
w |
1 |
6 |
37 |
11½ |
0 |
14 |
16 |
Adapazarı Özel Şahin Ortaokulu, Adapazarı, Sakarya |
2 |
w |
1 |
23 |
b |
3½ |
21 |
w |
2 |
4 |
b |
½ |
12 |
w |
1 |
18 |
b |
1 |
3 |
34 |
9 |
0 |
25 |
17 |
Özel TED Koleji Ortaokulu, Merkez, Elazığ |
3 |
b |
1 |
22 |
w |
2½ |
13 |
b |
2½ |
8 |
b |
0 |
14 |
w |
1½ |
24 |
w |
2 |
5 |
32 |
9½ |
0 |
18 |
18 |
Kastamonu Merkez Ortaokulu, Merkez, Kastamonu |
4 |
w |
½ |
25 |
b |
2 |
19 |
w |
1½ |
22 |
b |
1 |
28 |
w |
4 |
16 |
w |
3 |
5 |
26 |
12 |
0 |
21 |
19 |
Fatih Ortaokulu, Nazilli, Aydın |
5 |
b |
1 |
24 |
w |
1½ |
18 |
b |
2½ |
25 |
w |
2½ |
13 |
b |
2 |
26 |
w |
½ |
5 |
30 |
10 |
0 |
19 |
20 |
23 Nisan Ortaokulu, Merkez, Çorum |
6 |
w |
1½ |
27 |
b |
3 |
10 |
w |
1½ |
7 |
b |
1½ |
22 |
w |
1 |
28 |
b |
4 |
4 |
31 |
12½ |
0 |
23 |
21 |
Ted Sivas Özel Ortaokulu, Merkez, Sivas |
7 |
b |
0 |
28 |
w |
4 |
16 |
b |
2 |
12 |
b |
3 |
4 |
w |
0 |
13 |
w |
2½ |
7 |
27 |
11½ |
0 |
11 |
22 |
Vehbi Koç Vakfı Koç Özel Ortaokulu, Tuzla, İstanbul |
8 |
w |
½ |
17 |
b |
1½ |
25 |
w |
2 |
18 |
w |
3 |
20 |
b |
3 |
12 |
b |
2½ |
7 |
25 |
12½ |
0 |
12 |
23 |
Türkiye Petrolleri Ortaokulu, Merkez, Adıyaman |
9 |
b |
1 |
16 |
w |
½ |
28 |
b |
3 |
13 |
w |
0 |
25 |
b |
1 |
27 |
b |
2 |
3 |
22 |
7½ |
0 |
26 |
24 |
Ayser Çalık Ortaokulu, Onikişubat, Kahramanmaraş |
10 |
w |
1 |
19 |
b |
2½ |
8 |
w |
1 |
15 |
b |
1 |
27 |
w |
4 |
17 |
b |
2 |
5 |
28 |
11½ |
0 |
20 |
25 |
Cacabey Ortaokulu, Merkez, Kırşehir |
11 |
b |
1 |
18 |
w |
2 |
22 |
b |
2 |
19 |
b |
1½ |
23 |
w |
3 |
10 |
b |
1 |
4 |
31 |
10½ |
0 |
24 |
26 |
Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji, KKTC |
12 |
w |
2 |
15 |
b |
3 |
6 |
w |
1 |
14 |
b |
2 |
7 |
w |
2 |
19 |
b |
3½ |
7 |
33 |
13½ |
0 |
10 |
27 |
Maksut Efendi Ortaokulu, Palandöken Erzurum |
13 |
b |
0 |
20 |
w |
1 |
15 |
w |
1 |
28 |
b |
2 |
24 |
b |
0 |
23 |
w |
2 |
2 |
23 |
6 |
0 |
27 |
28 |
Sabri Özel Ortaokulu, Şemdinli Hakkâri |
14 |
w |
0 |
21 |
b |
0 |
23 |
w |
1 |
27 |
w |
2 |
18 |
b |
0 |
20 |
w |
0 |
1 |
25 |
3 |
0 |
28 |