2018-2019 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI SATRANÇ TÜRKİYE FİNALİ |
YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ (ORTAOKULLAR) |
|
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ |
Başhakem : FA DERYA ÖZKAN (34582959) |
Deputy Chief Arbiter : FA Selda Serenli Elden (6356001) |
Hakem : NA Bekir Özenç (34528164), NA Hülya Adanmış (44588356), Ramazan Türkmen, Pervin Uğuz, Çelik Eroğlu |
Şehir : LÜTFİ ELVAN KONGRE MERKEZİ / KARAMAN |
Tarih : 10.06.2019 'e 13.06.2019 |
|
Tur 6 da 13.06.2019 da 10.00 |
|
B.NO |
TAKIM |
1.TUR |
2.TUR |
3.TUR |
4.TUR |
5.TUR |
6.TUR |
MP |
MPSum |
Pts. |
Res. |
SIRA |
1 |
Özel P.E.V. Ortaokulu, Pamukkale, Denizli |
11 |
w |
3½ |
5 |
b |
2 |
6 |
w |
2 |
19 |
b |
4 |
3 |
w |
2 |
2 |
b |
2 |
8 |
41 |
15½ |
0 |
3 |
2 |
Kılıçarslan Ortaokulu, İlkadım, Samsun |
12 |
b |
3½ |
7 |
w |
2 |
3 |
b |
1½ |
20 |
w |
3 |
9 |
b |
4 |
1 |
w |
2 |
8 |
38 |
16 |
0 |
4 |
3 |
Özel Isparta Doğa Ortaokulu, Merkez, Isparta |
13 |
w |
3 |
8 |
b |
3 |
2 |
w |
2½ |
5 |
b |
1½ |
1 |
b |
2 |
7 |
w |
2½ |
9 |
40 |
14½ |
0 |
2 |
4 |
Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu, Sarıveliler, Karaman |
14 |
b |
4 |
20 |
w |
2 |
7 |
b |
1½ |
12 |
w |
2 |
19 |
b |
1½ |
10 |
w |
3 |
6 |
28 |
14 |
0 |
13 |
5 |
Cevatpaşa Ortaokulu, Merkez, Çanakkale |
15 |
w |
3½ |
1 |
w |
2 |
20 |
b |
3 |
3 |
w |
2½ |
7 |
b |
3½ |
6 |
b |
3 |
11 |
36 |
17½ |
0 |
1 |
6 |
Yalova Abdülhamid Han Ortaokulu, Merkez, Yalova |
16 |
b |
2 |
9 |
w |
3 |
1 |
b |
2 |
7 |
w |
2 |
13 |
b |
2½ |
5 |
w |
1 |
7 |
39 |
12½ |
0 |
6 |
7 |
Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu Ortahisar, Trabzon |
17 |
w |
3 |
2 |
b |
2 |
4 |
w |
2½ |
6 |
b |
2 |
5 |
w |
½ |
3 |
b |
1½ |
6 |
41 |
11½ |
0 |
9 |
8 |
TED Hatay Koleji Özel Ortaokulu, Antakya |
18 |
b |
3 |
3 |
w |
1 |
19 |
w |
2 |
13 |
b |
1 |
16 |
w |
2½ |
9 |
b |
1½ |
5 |
34 |
11 |
0 |
14 |
9 |
Tepe Ortaokulu, Çerkezköy, Tekirdağ |
19 |
w |
2 |
6 |
b |
1 |
16 |
w |
3 |
10 |
b |
3 |
2 |
w |
0 |
8 |
w |
2½ |
7 |
31 |
11½ |
0 |
8 |
10 |
Akyol Ortaokulu, Şahinbey, Gaziantep |
20 |
b |
1½ |
14 |
w |
3 |
15 |
b |
2½ |
9 |
w |
1 |
12 |
b |
1½ |
4 |
b |
1 |
4 |
31 |
10½ |
0 |
17 |
11 |
Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu, Merkez, Kırıkkale |
1 |
b |
½ |
15 |
w |
1½ |
18 |
b |
3 |
14 |
w |
2½ |
20 |
b |
3 |
12 |
w |
1 |
6 |
30 |
11½ |
0 |
12 |
12 |
Tekeli Ortaokulu, Serik, Antalya |
2 |
w |
½ |
17 |
b |
3 |
13 |
w |
2 |
4 |
b |
2 |
10 |
w |
2½ |
11 |
b |
3 |
8 |
31 |
13 |
0 |
5 |
13 |
Elbistan Ortaokulu, Elbistan, Kahramanmaraş |
3 |
b |
1 |
18 |
w |
4 |
12 |
b |
2 |
8 |
w |
3 |
6 |
w |
1½ |
19 |
w |
3 |
7 |
35 |
14½ |
0 |
7 |
14 |
Ziya Gökalp Ortaokulu, Merkez Batman |
4 |
w |
0 |
10 |
b |
1 |
17 |
w |
3 |
11 |
b |
1½ |
18 |
w |
2½ |
15 |
b |
1 |
4 |
25 |
9 |
0 |
18 |
15 |
Amasya Serdar Zeren Ortaokulu Merkez, Amasya |
5 |
b |
½ |
11 |
b |
2½ |
10 |
w |
1½ |
16 |
b |
1 |
17 |
w |
3½ |
14 |
w |
3 |
6 |
30 |
12 |
0 |
11 |
16 |
Ünye İmam Hatip Ortaokulu Ünye, Ordu |
6 |
w |
2 |
19 |
b |
1 |
9 |
b |
1 |
15 |
w |
3 |
8 |
b |
1½ |
17 |
w |
3½ |
5 |
31 |
12 |
0 |
15 |
17 |
Aziziye Ortaokulu, Yenişehir, Diyarbakır |
7 |
b |
1 |
12 |
w |
1 |
14 |
b |
1 |
18 |
w |
1½ |
15 |
b |
½ |
16 |
b |
½ |
0 |
29 |
5½ |
0 |
20 |
18 |
Şehit Şerife Bacı Ortaokulu, Merkez, Kastamonu |
8 |
w |
1 |
13 |
b |
0 |
11 |
w |
1 |
17 |
b |
2½ |
14 |
b |
1½ |
20 |
w |
2 |
3 |
26 |
8 |
0 |
19 |
19 |
Sorgun Ertuğrul Gazi Ortaokulu, Sorgun, Yozgat |
9 |
b |
2 |
16 |
w |
3 |
8 |
b |
2 |
1 |
w |
0 |
4 |
w |
2½ |
13 |
b |
1 |
6 |
33 |
10½ |
0 |
10 |
20 |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji, Gazimağusa KKTC |
10 |
w |
2½ |
4 |
b |
2 |
5 |
w |
1 |
2 |
b |
1 |
11 |
w |
1 |
18 |
b |
2 |
4 |
35 |
9½ |
0 |
16 |